Hovedsponsor for
Lem Rideklub
Sparekassen Vensyssel


 Forside
 Rideskolen
 Undervisning
 Elevheste
 Faciliteter
 Haltider
 Opstaldning m.v.
 Billedgalleri
 
 Rideklubben
 Bestyrelsen
 Kontingent
 Stævner
 Kalender
 Sponsorer
 Skilte sponsorer
 Links
 Billedgalleri
 
 Stutteri
 Hingste
 Bedækning
 Stutteriets heste
 Salgsheste
 Hestetransport
 Billedgalleri
 
 Administration
 Om siden

Bestyrelsen
Bestyrelsen i Lem Rideklub (LERK)
Navn Funktion Telefon E-mail
Mikael Kunz Formand 60 24 86 58

mikaelkunz@gmail.com

Heidi Nørgaard Næstformand 23 21 67 68

posthusvej13@fibermail.dk

Mie Herskov Kasserer 40 13 37 01

mieherskov@yahoo.dk

Berith Brixen Sekretær 51 29 76 84

berithbrixen@live.dk

Anja Skytte Høj Andersen Medlem 30 67 14 19

jha-asj@mail.tele.dk

       
Bestyrelsen i LERK's venner
Navn Funktion Telefon E-mail
Anja Skytte Høj Andersen Formand 30 67 14 19

jha-asj@mail.tele.dk

Anette Kunz Næstformand 30 67 14 19

anettekunz68@gmail.com

Lærke Nielsen Medlem  

 

       
Junior udvalg
Navn Funktion Telefon E-mail
Amalie Skytte Formand 30 67 14 19

amalieskytte@mail.dk

Freja Boserup Næstformand 20 21 60 78

freja.zhen@gmail.com

Henna H. Havgaard Kasserer 51 92 70 78

havgaardhenna@gmail.com

Mia C. Miller Sekretær

20 58 68 17

legenda16@yahoo.dk

Tanja Herskov Medlem 61336913

tanjaherskov@gmail.com

       
Revisorer i LERK og LERK's Venner
Gitte Frandsen   23 44 47 27

gf@skiveoffset.dk

Niels Jørgensen   97 56 31 94

nielsjorgensen@live.dk

       
       
Stævneudvalg
Cirsten Justesen   23 49 66 04

cirsten.justesen@gmail.com

 
Janni M. Klausen   30 55 30 26

 jmklausen@gmail.com

     

 

Boy Lauritsen   40 28 42 54

boy-lauritsen@dlgmail.dk

Bettina Christensen   30 61 51 50

bettinac@fiberfart.dk

Sponsorudvalg
Navn   Telefon E-mail
Anna Ibsen   29642292

akni1952@hotmail.com

Sine Refsgaard   60 10 39 26

refsgaard81@gmail.com

     

 

 
Sidst opdateret d. 19-04-2017
Lem rideskole

Sønder Lemvej 11, 7860 Spøttrup
Kontor / Stald: 97 56 82 83 mobil: 40 28 42 54,  Klubhus: 97 56 84 97,  Mail: Info@lem-rideskole.dk